Жіноча збірна України з футзалу розгромила Словаччину

8 Грудень, 2018 - 19:37
Це вже вдруге наша команда переграла збірну Словаччини.
Рахунок матчу Україна–Словаччина – 8:1 У повторному поєдинку з командою Патріка Беера українки почали виявляти свою активність з перших секунд. До третьої хвилини господарі мали нагоду двічі відзначитися, але Червікова обидва рази врятувала свої володіння після ударів Форсюк та Воловенко, пише 24 канал. Ближче до середини першої половини суперники обмінялися гострими моментами. Спочатку Валова мала шанс вивести гостей вперед, а у наступній атаці своїм шансом не скористалася Майбородіна. Втім, на 10-ій хвилині Ірина своєї нагоди не втратила, подарувавши мінімальну перевагу "жовто-синім".

ексклюзив

Вихованець южненського “Хіміка” – Сергій Скіра нещодавно перебрався у табір “Монако”. На сьогодні віце-чемпіон чемпіонату Франції має сплатити южненському “Хіміку” 7 тисяч євро.
Рефері відзначив безлад у футболі
"У нас відбувається хаос у технічній зоні під час матчів Прем"єр-ліги, - заявив Плюс Спорту відомий в минулому суддя Мирослав Ступар, - Згідно з правилами, по

Новини

23:54
На матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між "Шахтарем" і "Ліоном", який відбудеться 12 грудня в Києві, очікується до 350 уболівальників французької команди.
22:13
Кілька осіб притягнуто до адмінвідповідальності та розпочато кримінальне провадження за статтею "умисне знищення або пошкодження майна" через події в Одесі на матчі "Чорноморець" - "Ворскла".
15:31
Український боксер Василь Ломаченко заробив 2 млн доларів за бій з Хосе Педрасою
12:36
Сумарний заробіток українського боксера Василя Ломаченка за бій склав 2 мільйони доларів.
08:12
Український боксер Василь Ломаченко за очками переміг пуерторіканця Хосе Педрасу і став володарем 2 чемпіонських титулів у легкій вазі - WBA і WBO.