В європейській федерації похвалили Україну

12 Грудень, 2017 - 22:46
"Україна показала усім нам приклад, як треба ставитись до змагань" - сказав президент

У Люксембурзі у Штаб-квартирі ЄКВ відбулось засідання з проведення "Золотої" Євроліги 2018, з волейболу.

Президент ЄКВ Олександр Борічіч у вступному слові наголосив наступне: "Україна показала всім нам приклад, як треба відноситись до змагань Євроліги, вигравши два "золота" Євроліги-2017 і зробивши величезний стрибок у європейському рейтингу".

"Це вдповідь всім, хто ще не "догнав" значимість цих змагань і для держави, і для спортсменів!", - написав президент української федерації волейболу Михайло Мельник на своїй сторінці у фейсбук.

Експерт назвав власників клубів "слабкими людьми"
Володар Суперкубку УЕФА у складі київського "Динамо" розкритикував дії власників наших клубів.

Новини

16:00
На чемпіонаті України з альпінізму перемогли львів'яни. Хоча їхнє золото для багатьох стало несподіванкою.
15:45
У Буенос-Айресі врожай медалей українців не такий багатий, як на попередніх двох турнірах.