Роман Зозуля став найкращим в Іспанії за двома показниками

19 Листопад, 2017 - 10:15
Наш форвард приємно дивує

Український нападник "Альбасате" Роман Зозуля з'явився на полі у стартовому складі своєї команди у грі проти "Реус Депортіу".

На 38-й хвилині Роман відкрив рахунок у матчі, забивши свій 4-й гол за "Альбасете".  Гра закінчилася з рахунком 1:1. На 61-й хвилині футболіст господарів поля Лекіч зрівняв рахунок. Українець продовжує залишатися найкращим бомбардиром команди і найкращим за системою гол + пас. На його рахунку також 2 ассисти.

Нагадаємо, що за підсумками минулого туру Роман потрапив до збірної туру.

Наставник ФК "Львів" просить футбольну еліту не об"єднувати Другу лігу з аматорською. Про це Андрій Чіх заявив в коментарі Плюс Спорту.
Чемпіонка закликала оминати змагання у ворожій країні
Дворазова чемпіонка Європи з карате Катерина Крива підтримала рішення української федерації не їхати на чемпіонат Європи до Сочі. Свою позицію спортсменка висловила у коментарі Плюс Спорту.