Андрій Шевченко заявив, що дуже задоволений своїми футболістами

10 Жовтень, 2017 - 09:34
Тренер збірної відреагував на поразку

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку від Хорватії в матчі відбору на ЧС-2018.

"Як тільки у другому таймі у нас не вистачило сил, вони підняли темп і почали пресингувати. Думаю, що у першому таймі ми повинні були вигравати. У другому таймі рівень команд дав про себе знати. У нас зразу з’явилися проблеми. Я говорю про мобілізацію класних гравців у суперника. У них дуже багато високоякісних гравців. Їм вистачило одного шансу для того, щоб вийти вперед. У нас є проблеми на певних позиціях, це сказалося у другому таймі, коли хорвати підняли ритм гри, а ми почали частіше помилятися. Десь ми втратили позиції, пропустили перший гол, хоча вже і до цього були у них моменти.

Збірна України показала колективний футбол, говорити про фізичний стан немає сенсу, хорвати просто вищі класом. У нас не вистачає багато виконавців. Я дуже задоволений хлопцями, після першого тайму у всіх була велика надія. Якщо розглянути гру, то всі ці епізоди зв’язані з якістю футболістів. У нас багато молодих гравців, які перший раз грають на такому рівні. У нас є команда, яку ми будуємо.

Що таке високоякісні гравці? Вони знають, коли збільшити темп, коли збавити. Остання передача, яку віддав Ракітіч – не думаю, що є багато футболістів, які можуть віддати такі передачі. Майстерність суперників сьогодні значно вища, ніж у нас.

Ми повинні були вигравати перший матч проти Ісландії, про матч з Туреччиною можу сказати це ж. Якщо і далі працюватиму в команді, то моя філософія не зміниться. Я спеціально викликаю у команду по 25-26 гравців, бо я хочу викликати всіх гравців, які можуть прогресувати, будемо давати шанси. Я бачу перспективи, єдине – нам треба краще розуміти гру", – сказав Шевченко в ефірі телеканалу "Футбол 1".

Нагадаємо, що Україна поступилась Хорватії та не вийшла з групи відбору до ЧС-2018.

Джерело: Футбол24

Наставник ФК "Львів" просить футбольну еліту не об"єднувати Другу лігу з аматорською. Про це Андрій Чіх заявив в коментарі Плюс Спорту.
Чемпіонка закликала оминати змагання у ворожій країні
Дворазова чемпіонка Європи з карате Катерина Крива підтримала рішення української федерації не їхати на чемпіонат Європи до Сочі. Свою позицію спортсменка висловила у коментарі Плюс Спорту.