Збірну України не пускають в елітну лігу

9 Серпень, 2017 - 14:30
Чоловіча волейбольна збірна України здобула право грати у Світовій лізі, але їй відмовили в акредитації

Волейбольна збірна України вперше в історії виграла Євролігу і за регламентом мала б стартувати у Світовій лізі, але...

"До Світовий ліги чоловічу збірну точно не допустять. Там повністю змінився формат. Раніше там було 36 команд, а зараз будуть 12. Ще 4 отримають wild card - це може бути більш слабка за рівнем, але багата збірна. Наскільки я знаю, збірна Словенії, яка виграла турнір у другій групі, збирається судитися з FIVB, тому що вони мають право грати, а їх не допустили.

Ми теж маємо право судитися. До теперішнього моменту в регламенті було написано, що переможець Євроліги має право (не зобов'язаний, а має право) грати в Світовий лізі. А там тільки вступний внесок складає 150 тисяч доларів. Я думаю, що під такий турнір гроші ми б знайшли. Але такі змагання повинні у нас бути, щоб волейбол в нашій країні розвивався. Інакше, навіщо починати", - цитує президент ФВУ Михайла Мельника XSPORT.

Мирон Маркевич залишився задоволеним жеребкуванням Ліги Чемпіонів та Ліги Європи. Своє вдоволення тренер висловив у коментарі Плюс Спорту.
Тренер озвучив свою думку
Відомий футбольний тренер прокоментував виступ "Шахтаря" у Лізі Чемпіонів.