Дмитро Чигринський отримав "двійку" за участь в Лізі чемпіонів

26 Липня, 2017 - 11:40
Українець розчарував

Невдало провів свій матч кваліфікації Ліги чемпіонів Дмитро Чигринський.

Як повідомляє zbirna.com, Чигринський з перших хвилин грав у складі грецького АЕКа проти мосоквського ЦСКА. У матчі оборона греків дала збій в компенсований час першого тайму, причому Дзагоєв виявився на самоті прямо перед воротами суперника після скидки партнера, розстрілявши голкіпера з трьох метрів. З центральної зони прийшов і другий гол - Вернблум з лінії воротарського головою вразив ціль. Всі спроби греків відігратися, виявилися безрезультатними. Та й спроби були якимись млявими ...

У стартовому складі македонського "Вардара" вийшов український центрбек Євген Новак. Македонці, що прибрали на попередній стадії шведський Мальме, знову здивували, обігравши в рідних стінах чемпіона Данії "Копенгаген" - 1: 0. Єдиний гол на 65-й хвилині провів ... Балотеллі. Правда, не італієць Маріо, а бразилець Жонатан. А Новак свою роботу виконав на відмінно.

Антон Каніболоцький залишився в запасі "Карабаху" в домашньому поєдинку проти молдавського "Шерифа". Тренер віддав місце у воротах досвідченому боснійцю Ібрахіму Шехічу, який відстояв на нуль, але і його команда забити не змогла ...

Вихованець южненського “Хіміка” – Сергій Скіра нещодавно перебрався у табір “Монако”. На сьогодні віце-чемпіон чемпіонату Франції має сплатити южненському “Хіміку” 7 тисяч євро.
Рефері відзначив безлад у футболі
"У нас відбувається хаос у технічній зоні під час матчів Прем"єр-ліги, - заявив Плюс Спорту відомий в минулому суддя Мирослав Ступар, - Згідно з правилами, по

Новини

14:00
На думку міністра Вадима Гутцайта, цієї суми вистачить на всі потреби.
14:00
Дарію Білодід визнано найкращою дзюдоїсткою за підсумками двох років.
11:00
В рейтингу найдорожчих європейських чемпіонатів УПЛ опустилася на 12-те місце.
15:00
У чемпіонаті Італії футболіст забив гол на 6-й секунді. Утім українські рекордсмени теж мають чим похвалитися.
15:00
Українські експерти вважають, що таке рішення Міжнародної федерації футболу цілком заслужене.
15:00
Чиновники розглядають варіант, щоб найпрестижніший футбольний турнір Європи грали за форматом... баскетболу або шахів.