Українець за кордоном тягне свою команду у Лігу Європи

28 Травень, 2017 - 14:02
Руслан Малиновський допоміг "Генку" зробити крок у єврокубок.

"Генк" Руслана Маліновського з рахунком 3:0 розгромив "Сент-Трюйден" Романа Безуса у півфіналі плей-офф чемпіонату Бельгії за право грати у другому за престижністю єврокубку сезону 2017/18.

Маліновський провів на полі 73 хвилини, а Безус не зіграв через травму, пише Футбол 24.

У фіналі плей-офф за Лігу Європи 31 травня Генк зіграє проти Остенде, який посів 4-е місце у групі, що боролась за чемпінство.

Вихованець южненського “Хіміка” – Сергій Скіра нещодавно перебрався у табір “Монако”. На сьогодні віце-чемпіон чемпіонату Франції має сплатити южненському “Хіміку” 7 тисяч євро.
Рефері відзначив безлад у футболі
"У нас відбувається хаос у технічній зоні під час матчів Прем"єр-ліги, - заявив Плюс Спорту відомий в минулому суддя Мирослав Ступар, - Згідно з правилами, по

Новини

11:15
Наталія Жаркова та Андрій Хветкевич приголомшили світ пірнанням на затриманні подиху, а 13-річний Олексій Середа став наймолодшим чемпіоном Європи в історії стрибків у воду.
11:10
Навіть травма плеча не завадила лідерові збірної України з плавання Андрію Говорову здобути золоту медаль на цих змаганнях.