Капітан збірної України стала... чемпіонкою Росії

26 Травень, 2017 - 12:36
Гандболістка Вікторія Борщенко у складі Ростова спочатку виграла єврокубок, а тепер ще й чемпіонство.

Капітан збірної України з гандболу Вікторія Борщенко після перемоги разом з Ростов-Доном у Кубку ЄГФ також завоювала титул чемпіонок Росії.

У фіналі ростовський клуб двічі переграв Ладу - 30:26 на виїзді та 26:18 вдома. Попереду у Борщенко ще Фінал чотирьох Кубку Росії, а після закінчення сезону вона покине Ростов-Дон.

"Для мене було важливо піти з клубу переможцем. Я не так багато грала в нинішньому сезоні, але все ж дуже рада, що завоювала Кубок. Поки не знаю, де буду грати далі. На жаль, в Україні зараз немає ні сильних клубів, ні сильного чемпіонату. Якби вони були, то, впевнена, що і я і багато інших повернулися б додому, - сказала Вікторія Борщенко xsport.ua.

Дворазова чемпіонка Європи з карате Катерина Крива підтримала рішення української федерації не їхати на чемпіонат Європи до Сочі. Свою позицію спортсменка висловила у коментарі Плюс Спорту.