Василь Іванчук покинув шахи

9 Травень, 2017 - 23:51
Легендарний гросмейстр зіграв на чемпіонаті світу з... шашок.

Чемпіон світу зі швидких шахів Василь Іванчук зіграв за звання найсильнішого на планеті зі швидких шашок. Вийшло, м"яко кажучи, не дуже.

Для Іванчука це новий вид спорту, тож не дивно, що рейтинг у шашках незначний. Іванчук стартував під 21-м номером (рейтингом) і в підсумку посів скромне 18-те місце. Хоч мінімальний, але прогрес.

Проте українцям розчаровуватись не варто. Чемпіоном світу все одно став український шашкіст. Артем Іванов, обігравши трьох росіян, одягнув на голову шашкову корону.

Вихованець южненського “Хіміка” – Сергій Скіра нещодавно перебрався у табір “Монако”. На сьогодні віце-чемпіон чемпіонату Франції має сплатити южненському “Хіміку” 7 тисяч євро.
Рефері відзначив безлад у футболі
"У нас відбувається хаос у технічній зоні під час матчів Прем"єр-ліги, - заявив Плюс Спорту відомий в минулому суддя Мирослав Ступар, - Згідно з правилами, по

Новини

14:25
Український плавець Михайло Романчук отримав золоту медаль на дистанції 1500 м вільним стилем на чемпіонаті світу на короткій воді
14:19
Переможцями стали італійки
11:32
Так продуктивно Святослав Михайлюк ще не діяв
00:42
Артем Далакян переміг спортсмена з Домініканської Республіки Грегоріо Леброна.
19:35
Майкі Гарсія розповів про те, чи хотів би він стати наступним суперником українського чемпіона Василя Ломаченка.