Олег Верняєв повторив свій олімпійський подвиг!

21 Квітень, 2017 - 21:17
Український гімнаст став чемпіоном Європи у багатоборстві.

Олег Верняєв вважався головним фаворитом змагань і напередодні виграв кваліфікацію. Сьогодні українець підтвердив свій статус, завоювавши золоту медаль. Це золото стало для українця вже третім у кар'єрі на чемпіонатах Європи і другим - в багатоборстві.

На Олімпіаді в Ріо Олег Верняєв в багатоборстві завоював срібло і здобув перемогу у вправах на брусах.

Відзначимо також, що 22-23 квітня Верняєв також виступить в фіналах на окремих снарядах. На чемпіонаті Європи 2016 року в Берні йому вдалося завоювати дві нагороди - золото в опорному стрибку і срібло на коронних для себе брусах, пише sportarena.

Крім Олега, в фінал кваліфікуватися вдалося тільки одному українцю - Ігор Радівілов побореться за медаль в опорному стрибку і на кільцях.

Авторитетний фахівець Мирон Маркевич проаналізував гру "Динамо"  та "Зорі" у третьому турі Ліги Європи.