
- На мій погляд, в УПЛ має бути 16 команд, і проходити чемпіонат повинен в два кола. 12 команд є, ще чотири підвищуємо в класі з першої ліги.
Всім клубам необхідно дати рік або два, скажімо так, випробувального терміну. За цей час вони повинні будуть привести до єдиного знаменника інфраструктуру: хтось зробить підігрів, хтось остаточно визначиться в питанні з орендою стадіону на тривалий термін. І вже після цього часу вимагати з усіх однаково.
Як, скажіть мені, «Олімпік» може нормально виступати в чемпіонаті, коли він шість своїх домашніх матчів проводить на шести різних стадіонах, які знаходяться в різних містах. Це комедія якась або ж чемпіонат області, а може - ЖЕКу? Так не має бути. Всі команди повинні бути прив'язані до певного міста і певного стадіону. А з боку Прем'єр-ліги та Федерації футболу України клубам повинна бути надана допомога у вирішенні цих питань. Той же «Олімпік» не зобов'язаний грати то в Києві, то в Черкасах, то в Сумах. Це не нормально. Клуб в таких умовах не може розвиватися, він не може знаходити свого вболівальника, страждає і команда.
А з першої ліги хоче грати в УПЛ «Десна», прагне підвищитися в класі «Іллічівець», а також «Верес». Заявляв про своє бажання грати в Прем'єр-лізі і «Черкаський Дніпро», хоче підвищитися «Геліос». У цьому питанні треба дивитися не на результати, а на можливості клубів, їх інфраструктуру і бажання бути вище.
Можна зібратися представникам усіх клубів і спільно розглянути всі питання, пов'язані з прив'язкою команд до міст. «Карпати» грають на А "рене-Львів", "Шахтар" - на «Металісті», «Динамо» проводить свої матчі на «Олімпійському», «Зоря» грає в Запоріжжі, «Сталь» - в Дніпре. Можна і потрібно визначитися . наприклад, в Рівному немає стадіону, зате клуб в перспективі буде будувати нову або ж буде модернізувати домашню арену. На це у нього відведено два роки, ну а поки він може проводити свої домашні матчі в Тернополі.
При нинішній кількості команд ми виступаємо або за збереження наявного формату, або ж підтримуємо варіант з проведенням ігор в 3 кола. Але в ньому не повинно бути ніяких плей-офф і стикових матчів. Не може так бути, що після проведення, скажімо, 25 календарних матчів доля команди вирішиться в одному окремому матчі плей-офф, - сказав Дячук-Ставицький sportarena.