Євген Селезньов поставив фантастичний рекорд

20 Березень, 2017 - 13:06
Євген Селезньов отримав найвищу оцінкув сезоні серед усіх наших легіонерів

Феноменальну гру показав український легіонер турецького "Карабюкспору" Євген Селезньов у поєдинку проти "Істанбул Башакшехір".

Наш форвард отримав неймовірно високу оцінку від аналітичного порталу whoscored - 9.0, і це наразі український рекорд. Ще жоден наш легіонер у цьому сезоні не мав таких високих балів. Оцінка Євгена Селезньова суттєво відрізняється від оцінок одноклубників. Наприклад, на другому місці опинився інший український гравець Андрій Близниченко із 7,7 бала. Інші ж футболісти "Карабюкспору" дістали оцінки від 6.0 до 7.3.

Селезньов на 28-й хвилині зустрічі забив свій четвертий гол в Туреччині, реалізувавши пенальті. Відзначимо, що цей пенальті заробив сам українець в результаті індивідуальних дій. А на 48-й хвилині свій дебютний гол в турецькому чемпіонаті забив Близниченко. Півзахисник забивав після пасу Селезньова.

Відзначимо, що поєдинок завершився з рахунком 3:3, а "Карабюкспор" не програв на виїзді вперше з листопада 2016 року. У турнірній таблиці турецької Суперліги "Карабюкспор" посідає дев"яте місце - 34 очки (десять перемог, чотири нічиї та одинадцять поразок).