Коломойський свідомо нищить "Дніпро"

10 Березень, 2017 - 22:16
Власник клубу навіть не намагається вирішити проблеми своєї команди.

«У червні минулого року я запросив своїх бізнес-партнерів до Франції, на чемпіонат Європи. Пройшла інформація, що Коломойський припиняє фінансувати клуб і у «Дніпра» будуть серйозні проблеми. Розмовляючи з друзями, ми торкнулися цієї теми. Мій партнер, який є досить заможною людиною, запропонував допомогти клубу - зробити певні кроки, щоб зрозуміти, як потрібно рятувати «Дніпро».

Я звернувся до своїх друзів, щоб вийти на мера Дніпра. Хотів поцікавитися, чи зацікавлений місто нашої допомоги, чи хоче Коломойський нас почути, які у нього плани на клуб. На жаль, в липні не вдалося організувати зустріч з мером.

Зрештою, коли у вересні я прибув в Україну по роботі, то зустрівся з Женею Яровенко, екс-партнером по «Дніпру» і «Кайрат». Ми домовилися провести матч пам'яті Кучеревського - пройшло 10 років, як тренер пішов від нас. У клубу не було грошей, але це нас не зупинило - організували фінансування, а в жовтні зіграли матч, запросивши київське «Динамо».

У цей момент ми знову звернулися до керівництва «Дніпра». Нам знову ж ніхто не відповів. Минуло 2-3 місяці - з цим не було. А в січні з'явилася інформація - Едуард Сон хоче взяти «Дніпро». Не буду заперечувати - мені не байдужа доля клубу. Але потрібно розуміти - ми не можемо цікавитися клубом, якщо господар не хоче його продавати. Нам би хотілося почути позицію Коломойського. Поки цього немає - ми не рухаємося далі », - сказав екс-гравець "Дніпра", а нині успішний бізнесмен Едуард Сон футболу 24.

Читайте також:

ексклюзив

Чемпіонка закликала оминати змагання у ворожій країні
Дворазова чемпіонка Європи з карате Катерина Крива підтримала рішення української федерації не їхати на чемпіонат Європи до Сочі. Свою позицію спортсменка висловила у коментарі Плюс Спорту.
Екс-тренер "Карпата" прокоментував третій прихід Олександра Гладкого у Львів
- Так, Гладкий покинув "Карпати".

Новини

19:58
Наставника "Шахтаря" нищівно розкритикували
18:33
Авторитетний тренер висловив свою думку
17:33
Експерт проаналізував вартість лідера збірної України
16:02
Росію нищівно розкритикували
14:21
Змагання відбувалися в Литві
11:09
Українка стала авторкою унікального досягнення
09:43
Наставник відверто висловив свою думку
08:35
Чемпіонка закликала оминати змагання у ворожій країні
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.