У скандалі з Романом Зозулею відбувся новий несподіваний поворот

1 Березень, 2017 - 10:10
Український футболіст покидає "Реал Бетіс"

Український футболіст Роман Зозуля може перейти в один з чемпіонатів, який стартує в 2017 році. Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Marca.

За даними джерела, дозвіл на трансфер представникам футболіста дали у ФІФА, з огляду на форс-мажорні обставини зриву його оренди у "Райо Вальєкано". Втім, Зозулі дозволено перейти у клуб, що грає в чемпіонаті, який розпочинається в 2017 році. Серед таких чемпіонатів американська МЛС, а також першості Норвегії, Швеції, Грузії, Казахстану і Білорусі, де зимове трансферне вікно ще продовжує працювати.

Іспанська агент Романа Зозулі Хосе Лоренцо дав свій коментар щодо можливого переходу українця в четвертий клуб у сезоні. "Цей вараінт з'явився кілька днів тому. Ми шукали найкраще рішення для обох сторін, однак зобов'язані були залишити свої спроби. Ми не задоволені ставленням" Райо Вальєкано ", вони могли зробити значно більше для нас. Повернення в" Райо "? Рауль Мартін Преса НЕ дозволив нам більше перебувати в Севільї. Крайні терміни повернення в клуб - сьогодні, тому ми прибудемо в Мадрид. Точне місце і час зустрічі вони не вказали ", - заявив Лоренцо в інтерв'ю виданню AS.

Вихованець южненського “Хіміка” – Сергій Скіра нещодавно перебрався у табір “Монако”. На сьогодні віце-чемпіон чемпіонату Франції має сплатити южненському “Хіміку” 7 тисяч євро.
Рефері відзначив безлад у футболі
"У нас відбувається хаос у технічній зоні під час матчів Прем"єр-ліги, - заявив Плюс Спорту відомий в минулому суддя Мирослав Ступар, - Згідно з правилами, по

Новини

16:10
13-разовий переможець Кубку Чемпіонів програв битву чинному володарю золотих нагород англійської першості.
11:00
Перемога Тайсона Ф'юрі у чемпіонському бою може поставити хрест на мрії Олександра Усика стати найсильнішим у світі, вважають фахівці.
15:47
Бесєдін став першим в історії футболістом "Динамо", якого покарали за вживання забороненого препарату.
09:00
Подробиці про доходи найбагатших у зарплатному розрізі українців гравців.
14:25
У трьох із п'яти цьогорічних турнірів лідерка збірної України програла в дебютних поєдинках.
14:25
11:00
Триразова чемпіонка Європи з вільної боротьби Юлія Ткач - про моральні удари, зміну громадянства та найбільший стимул.
11:00
12:00
Обидва гранди були за крок від стартового провалу.
16:45
Чемпіоном світу став спортсмен, який у 2015 році позбавив лідерства Володимира Кличка.