Скандал: біатлоністи висунули жорсткі вимоги

26 Січень, 2017 - 19:29
Біатлоністи з різних країн світу написали жорсткого листа до керівників IBU.

Біатлоністи вимагають посилити боротьбу з допінгом. Повний текст петиції про посилення боротьби із забороненими речовинами, які підписали понад 150 спортсменів з 25 країн і направили в Міжнародний союз біатлоністів.
 
«Шановні члени Виконавчого комітету Міжнародного союзу біатлоністів (IBU)!
 Ми, що нижче підписалися спортсмени IBU, підтримуємо раніше висловлені заяви і закликаємо IBU до швидких і рішучих дій щодо захисту чистого спорту, Кодексу Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) та етичних норм, викладених в Конституції і Правилах IBU, які ми, як чисті спортсмени, дотримуємося.
 
Як чисті спортсмени, що змагаються на Кубку світу, чемпіонаті світу та Олімпійських іграх, ми з готовністю виконуємо уніфіковані антидопінгові правила. Ми жертвуємо нашим правом на особисте життя, щоб гарантувати, що абсолютно кожен день ми доступні для антидопінгового тестування без попереднього повідомлення. Ми з готовністю йдемо на ці незручності, щоб гарантувати захист права кожного спортсмена на участь в змаганнях без допінгу.
 
Ми приймаємо і розуміємо, що IBU в даний час проводить внутрішнє розслідування щодо конкретних спортсменів, зазначених в доповіді Макларена від 9 грудня. Ми настійно закликаємо продовжити ці розслідування, акцентуючи увагу на забезпечення цілісності та справедливості наших змагань в поточному сезоні.
 
Ми визнаємо, що IBU потрібен час для належного розслідування випадків конкретних спортсменів, згаданих у доповіді Макларена. Проте, ми розчаровані, що після багаторазових пропозицій від спортсменів і федерацій протягом останніх семи років, IBU НЕ посилив правила, щоб заздалегідь запобігти допінг скандалу, описаному в звіті Макларена. Тепер, без сумніву, ясно, що наші правила IBU були і є недостатніми для запобігання застосування допінгу.
 
У 2009 році, задовго до виявлень Макларена, 20 федерацій - членів IBU підписали петицію, що закликає до сильнішого покарання за систематичне застосування допінгу. Крім того, Комітет Спортсменів IBU висунув пропозицію до Виконавчого комітету IBU в травні 2016 року, закликаючи до схожих дій.
 
Для того щоб запобігти застосуванню допінгу в майбутньому, ми повинні посилити правила IBU, що стосуються порушень антидопінгового Кодексу, скоєних спортсменами і федераціями. Правила IBU повинні повністю перешкоджати спортсменам і федераціям, які замислюються про прийом допінгу. Відповідно, ми закликаємо до наступних змін:
 
1. Більш тривалі терміни дискваліфікації (до 8 років) для спортсменів, які порушили антидопінгові правила;
 
2. Більш високі штрафи (до € 1 000 000) для федерацій, чиї спортсмени порушили антидопінгові правила;
 
3. Зниження сезонних квот на старт на Кубку світу, чемпіонаті світу та Олімпійських іграх для федерацій з одним або більше спортсменом, які порушили антидопінгові правила.
 
У нас немає часу чекати до наступного Конгресу IBU в 2018 році. З огляду на безпрецедентний і невідкладний характер ситуації, що склалася, Виконавчий комітет IBU повинен діяти на захист цілісності нашого виду спорту, збереження справедливих змагань і здоров'я всіх спортсменів. Ці заходи повинні бути прийняті якомога швидше. Якщо ці заходи не можуть бути прийняті Виконавчим комітетом як «невідкладні», Виконавчий комітет повинен скликати екстрене засідання Конгресу IBU, щоб прийняти ці зміни негайно.
 
Настав час, щоб IBU ухвалив переконливими на захист чистого спорту. Заходи, які в першу чергу гарантують усім учасникам змагань, що допінг і порушення Кодексу ВАДА неприпустимі в будь-якому вигляді на будь-якому рівні. Покарання за вживання допінгу будуть швидкими і суворими. Тільки тоді ми, спортсмени, і наші вболівальники зможемо бути впевнені, що IBU дійсно проявляє нульову терпимість до допінгу.
 
Ми, що нижче підписалися спортсмени, єдині в захисті фундаментального права кожного спортсмена брати участь в змаганнях без застосування допінгу. Ми готові нести будь-який тягар, щоб сприяти справедливості, рівності і здоров'ю для спортсменів у всьому світі».

 

Читайте також:

ексклюзив

Вихованець южненського “Хіміка” – Сергій Скіра нещодавно перебрався у табір “Монако”. На сьогодні віце-чемпіон чемпіонату Франції має сплатити южненському “Хіміку” 7 тисяч євро.
Рефері відзначив безлад у футболі
"У нас відбувається хаос у технічній зоні під час матчів Прем"єр-ліги, - заявив Плюс Спорту відомий в минулому суддя Мирослав Ступар, - Згідно з правилами, по

Новини

11:00
Руслан Дмитренко став бронзовим призером після того, як кілька днів тому через допінг дискваліфікували російського медаліста.
11:00
Перші три команди у турнірній таблиці, звісно ж, не проти негайно завершити чемпіонат і отримати омріяну путівку в еліту. Втім інші хочуть грати далі!
11:42
Запалення суглоба, пошкодження литки, розрив сухожиль! Чому такий сплеск травм серед спортсменів?
11:00
У багатьох клубах кажуть, що дотримання вимог - малореалістичне і надто дороге завдання.
14:00
За пропаганду ідей “русского міра” Усика і Ломаченка називають ворогами України.
12:00
Олександр Абраменко розповідає про нові сімейні клопоти і свою заповітну мрію.
13:55
Спортсменові заборонили наближатися до дружини на відстань 200 метрів, він обіцяє владнати конфлікт.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.