Один з найкращих біатлоністів світу фінішував... задом наперід

7 Січень, 2017 - 17:15
У француза було на цей час - він випередив конкурентів більш ніж на хвилину.

Французький біатлоніст Мартен Фуркад вирішив фінішувати в гонці Кубка світу спиною вперед. У відомого спортсмена була перевага перед конкурентами більш ніж на хвилину, тому він вирішив дозволити собі невелику витівку.

7 січня о Оберхофі (Німеччина) чоловіки змагалися в гонці переслідування на 12,5 кілометрів. Мартен Фуркад - лідер загального заліку Кубка світу - стартував не з першої позиції.

Француз зробив один промах на вогневих рубежах і подолав дистанцію за 36 хвилин 45,7 секунди. Знаючи, що ніхто його вже не наздожене, біатлоніст на фініші повернувся спиною і скинув руки.

Другим в гонці став німець Арнд Пайффер. Домініку Віндіш з Італії дісталася "бронза" - на його рахунку було п'ять штрафних кіл і півтори хвилини відставання від Фуркада.

Кращим з українців став Артем Прима, він фінішував дев'ятим. Володимир Семаков став 13-м, Сергій Семенов - 29-м. Віталій Кільчицький завершив гонку на 48 місці. 8 січня відбуватиметься мас-старт, в нього з наших потраплять Сергій Семенов і Дмитро Підручний.

kp.ua

Наставник ФК "Львів" просить футбольну еліту не об"єднувати Другу лігу з аматорською. Про це Андрій Чіх заявив в коментарі Плюс Спорту.
Чемпіонка закликала оминати змагання у ворожій країні
Дворазова чемпіонка Європи з карате Катерина Крива підтримала рішення української федерації не їхати на чемпіонат Європи до Сочі. Свою позицію спортсменка висловила у коментарі Плюс Спорту.