Футболіст "Динамо" засмутив Реброва і Суркіса

4 Листопад, 2016 - 10:28
Лукаш Теодорчик увійшов до трійки найкращих бомбардирів поточного розиграшу Ліги Європи

Талановитий форвард Лукаш Теодорчик, якого "Динамо" віддало в оренду бельгійському "Андерлехту", продовжує феєричний виступ у складі брюссельського клубу.

Польський легіонер забив два голи у ворота німецького "Майнца" в рамках четвертого туру Ліги Європи. Феєрія Теодорчика настала на 89-й хвилині за рахунку 3:1 на користь його команди. Поляк забив четвертий гол, відтак Бруно став автором п"ятого влучного пострілу, а на 94-й хвилині Теодорчик ударом з пенальті встановив остаточний рахунок зустрічі - 6:1.Після чотирьох турів "Андерлехт" з вісьмома очками ділить лідерство в групі зі "Сент-Етьєном", який обіграв "Габалу" з рахунком 2:1. У "Майнца" п"ять пунктів, "Габала", на жаль, програла всі чотири поєдинки.

Щодо Лукаша Теодорчика, то він увійшов до трійки найкращих бомбардирів поточного розиграшу Ліги Європи. В його активі чотири голи. Таку саму кількість успішних пострілів мають Бейлі ("Генк") та Калініч ("Фіорентина"). Лідерство у списку бомбардирів ділять між собою Адуріс ("Атлетик") та Жуліано ("Зеніт").

Отож, виникає цікаве запитання: чи позбудеться взимку "Динамо" одного із найрезультативніших голеадорів Ліги Європи?

Дворазова чемпіонка Європи з карате Катерина Крива підтримала рішення української федерації не їхати на чемпіонат Європи до Сочі. Свою позицію спортсменка висловила у коментарі Плюс Спорту.