ЧС-2018 в Росії опинився під загрозою

30 Жовтень, 2016 - 16:44
Британці знову засумнівалися чи варто проводити Мундіаль в Росії.

Британське видання BBC опублікувало на своєму офіційному сайті звіт про матч 12-го туру Прем'єр-ліги Спартак - ЦСКА, який завершився перемогою червоно-білих з рахунком 3:1.

При цьому журналісти зробили акцент не на грі команд, а на безлади на трибунах і той факт, що в 2018 році Росія прийме чемпіонат світу, на проведення якого претендувала Англія.

Нагадаємо, по ходу першого тайму напруженість між секторами фанатів червоно-білих і червоно-синіх, які після словесних образ організували бійку, довелося знімати співробітникам поліції і ОМОНу. У другому таймі фанати армійців кидали файери в спартаківський сектор, а із-за задимлення на стадіоні гра була зупинена на чотири хвилини.

"Ніхто не хоче дивитися на таке", - пише впливове британське видання.

Джерело

Експерт не підтримує позиції тренера "Шахтаря"
"Паулу Фонсека заявив, що  гірники переважали  "Динамо" у Харкові, - сказав Плюс Спорту Сергій Беженар, екс-гравець "Динамо", "Дніпра" та національної збірної України, - Це не зовсім так.
Колишній наставник "Шахтаря" пояснив причини спаду "Динамо"
"Я майже не дивлюся матчів чемпіонату України, - сказав Плюс Спорту екс-наставник "Шахтаря" Валерій Яремченко, - Ну нецікаві поєдинки нашої першості!