У "Шахтарі" повісили усіх собак за невдачу від "Сельти" на арбітра

Наставник «Шахтаря» Паулу Фонсека назвав ганьбою арбітраж матчу з іспанцями

"Ми могли вирішити результат матчу вже на самому початку, потім «Сельта» зреагувала і також мала деякі шанси, - заявив Паулу Фонсека, - Звичайно, я не можу не сказати про 90-ту хвилину, коли нам призначили просто ганебний пенальті. Його там зовсім не було. Кажу це не просто так - я вже подивився відео епізоду. Арбітр навіть хотів дати жовту картку Гвідетті, але потім раптово трансформував це в пенальті. Це ганьба. Сьогодні нас «посунула» не "Сельта», яка є хорошою командою, а саме команда суддів. Дозвольте мені також згадати перший тайм, де була гра рукою. Це теж було явно видно - повинен був бути пенальті, проте його не призначили. Я не та людина, хто шукає будь-які відмовки. Я просто не можу про це не сказати. Тим більше що у мене зараз повна роздягальня оскаженілих з цього приводу футболістів. Не міг не звернути на це вашу увагу".

Нагадаємо, що "Шахтар" вибув з Ліги Європи, поступившись в 1/16 фіналу "Сельті" з рахунком 0:2, хоч тижнем раніше в Іспанії переміг 1:0.

Вихованець южненського “Хіміка” – Сергій Скіра нещодавно перебрався у табір “Монако”. На сьогодні віце-чемпіон чемпіонату Франції має сплатити южненському “Хіміку” 7 тисяч євро.
Рефері відзначив безлад у футболі
"У нас відбувається хаос у технічній зоні під час матчів Прем"єр-ліги, - заявив Плюс Спорту відомий в минулому суддя Мирослав Ступар, - Згідно з правилами, по

Новини

14:25
Український плавець Михайло Романчук отримав золоту медаль на дистанції 1500 м вільним стилем на чемпіонаті світу на короткій воді
14:19
Переможцями стали італійки
11:32
Так продуктивно Святослав Михайлюк ще не діяв
00:42
Артем Далакян переміг спортсмена з Домініканської Республіки Грегоріо Леброна.
19:35
Майкі Гарсія розповів про те, чи хотів би він стати наступним суперником українського чемпіона Василя Ломаченка.